1 » Mycie okularów w myjce ultradźwiękowej2

Bestsellery

Producenci

Bandelin ElectronicsBiodiamondDr H. Stamm GmbHEMAG AGWalter Ultraschalltechnik

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Kontakt

  • EMAG Polska Sp. z o.o.
    NIP: 552-168-83-55
  • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
  • Telefon(+48) 513 179 616
  • Fax(33) 87 71 670
  • Gadu Gadu10549271
  • Godziny działania sklepupn-pt 8:00 - 16:00

Systemy płatności

  • Przelewy24

Mycie okularów w myjce ultradźwiękowej

Mycie okularów to jedno z popularniejszych domowych zastosowań myjek ultradźwiękowych. Tradycyjne czyszczenie okularów ściereczkami nasączonymi środkiem czyszczącym pozwala wprawdzie na oczyszczenie szkieł, ale pozostawia brud gromadzący się pomiędzy szkłami i oprawą oraz  na elementach konstrukcji oprawki. Dodatkowo, zbyt intensywne szorowanie szkieł może prowadzić do ich zarysowania.

Czyszczenie ultradźwiękami pozwala dokładnie usunąć zabrudzenia z najtrudniej dostępnych zakamarków - w tym spomiędzy ramy a szkieł - bez ryzyka zarysowania okularów. Wystarczy do tego celu mała myjka ultradźwiękowa taka jak na przykład Emmi-4 firmy EMAG (kształt tej myjki jest specjalnie przystosowany do wymiarów okularów).

Aby dodatkowo zwiększyć skuteczność, można zastosować środek czyszczący EM-80 firmy EMAG - buteleczka tego koncentratu jest również dostępna gratis przy zakupie myjki ultradźwiękowej.


Okulary przed czyszczeniem w myjce ultradźwiękowej:

Okulary przed czyszczeniem ultradźwiękowym
Okulary po czyszczeniu:

Okulary po czyszczeniu ultradźwiękowym

A poniżej - szybkie nagranie jak to wygląda w praktyce - czyścimy okulary w myjce Emag Emmi D21 - można zobaczyć jak brud spomiędzy oprawki i szkła oddziela się od okularów. Kilka do kilkunastu minut czyszczenia i nawet najbardziej zaniedbane okulary będą wyglądać jak prosto ze sklepu:

 
Przejdź do strony głównej