1 » Czyszczenie masek ochronnych w myjce ultradźwiękowej2

Bestsellery

Producenci

Bandelin ElectronicsBiodiamondDr H. Stamm GmbHEMAG AGWalter Ultraschalltechnik

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Kontakt

  • EMAG Polska Sp. z o.o.
    NIP: 552-168-83-55
  • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
  • Telefon(+48) 513179616
  • Fax(33) 87 71 670
  • Gadu Gadu10549271
  • Godziny działania sklepupn-pt 8:00 - 16:00

Systemy płatności

  • Przelewy24

Czyszczenie masek ochronnych w myjce ultradźwiękowej

Ultradźwięki o wysokiej mocy stosowane do równoczesnego czyszczenia i dezynfekcji masek ochronnych

 

Myjki ultradźwiękowe są wykorzystywane do czyszczenia masek ochronnych oraz ich elementów - rurek oddechowych, ustników, osłon twarzy oraz okularów ochronnych, jak też zaworów ciśnieniowych i regulatorów.

 

Maska ochronna przed czyszczeniem ultradźwiękowymMaska ochronna po czyszczeniu myjką ultradźwiękową

Czyszczenie masek oddechowych w myjce ultradźwiękowej jest metodą o niskim nakładzie pracy (proces czyszczenia jest automatyczny, można czyścić wiele masek na raz), wysokiej dokładności i nie wymagającą wiele czasu.
 

Dla placówek i zakładów gdzie konieczne jest szybkie wyczyszczenie większej ilości masek na raz, polecamy myjki Bandelin Sonorex Technik wyposażone w specjalnie przygotowane kosze, pozwalające na łatwe i szybkie czyszczenie nawet do 15 pełnych masek równocześnie. W przypadku gdy do oczyszczenia jest mniejsza ilość masek lub można poświęcić na proces czyszczenia więcej czasu, wystarczy mniejsze urządzenie z serii Sonorex Super (z koszem na 3 do 9 masek).

Czyszczenie masek ochronnych myjką ultradźwiękową SonorexCHEMIA CZYSZCZĄCA:

Stammopur 24:

 

Do równoczesnego czyszczenia oraz dezynfekcji masek ochronnych, nawet silnie zabrudzonych, polecamy koncentrat czyszczący Stammopur 24.

 

Jest to wysoko wydajny środek (z 25-litrowego kanistra otrzymujemy 2500 litrów gotowego do użycia roztworu) pozwalający na szybką dezynfekcję. Koncentrat po rozcieńczeniu może być używany przez 3 dni, co pozwala na jego wielokrotne wykorzystanie. Nie zawiera aldehydów, chloru oraz fenoli, nie wydziela zapachu.

 

Koncentrat jest łagodny dla czyszczonego materiału - nie przyspiesza zużywania się elementów masek ochronnych. Bezpieczny do stosowania dla części gumowych, metalowych, szklanych, plastikowych oraz silikonowych.

 

Płyn posiada certyfikat VAH - bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy i antywirusowy przeciwko Vaccinia, BVDV, HBV, HCV, HIV.

Stammopur 24 posiada poświadczoną przez ekspertyzę EXAM (centrum kompetencji ochorny oddechowej w Essen, 11/06, nr 5734/06) skuteczność przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1

Uwaga: jeżeli wcześniej były stosowane środki dezynfekujące zawierające aldehydy, przed użyciem Stammopur 24 należy dokładnie oczyścić i opłukać materiał.

Tickopur R 33

Do czyszczenia masek ochronnych w straży pożarnej, doskonałym wyborem jest Tickopur R 33 - intensywnie i szybko czyszczący koncentrat używany w stężeniu 5%. Skutecznie usuwa szczególnie takie zanieczyszczenia jak sadza, oleje, tłuszcze. Preparat jest łagodny dla materiału czyszczonego, działa antykorozyjnie dodatkowo zabezpieczając metalowe elementy masek. W pełni biodegradowalny, co znacznie ułatwia utylizację. Tickopur R 33 jest środkiem lekko zasadowym o pH 9,9 (1%).

 


Jesteś zainteresowany wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej do oczyszczania masek ochronnych? Prześlij do nas zapytanie ofertowe:

ZAPYTANIA OFERTOWE
Przejdź do strony głównej