Strona główna » Czyszczenie masek ochronnych w myjce ultradźwiękowej
Bestsellery
Producenci
Bandelin ElectronicsBiodiamondDr H. Stamm GmbHEMAG AGWalter Ultraschalltechnik
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Kontakt
 • EMAG Polska Sp. z o.o.
  NIP: 552-168-83-55

 • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
 • Telefon513 179 616
 • Fax(33) 87 71 670
 • Godziny działania sklepu8:00-16:30 Czwartek: 8:00-14:00 Sobota: sklep nieczynny
Systemy płatności
 • Przelewy24

Czyszczenie masek ochronnych w myjce ultradźwiękowej

Ultradźwięki o wysokiej mocy stosowane są do równoczesnego czyszczenia i dezynfekcji masek ochronnych

Myjki ultradźwiękowe są wykorzystywane do czyszczenia masek ochronnych oraz ich elementów - rurek oddechowych, ustników, osłon twarzy oraz okularów ochronnych, jak też zaworów ciśnieniowych i regulatorów.

 

Maska ochronna przed czyszczeniem ultradźwiękowymMaska ochronna po czyszczeniu myjką ultradźwiękową

Czyszczenie masek oddechowych w myjce
ultradźwiękowej jest metodą o niskim nakładzie pracy

 • proces czyszczenia jest automatyczny,
 • można czyścić wiele masek na raz
 • czyszenie jest wysokiej dokładności 
 • nie jest czasochłonne

 
 

Gdy jest konieczne szybkie czyszczenie większej ilości masek równocześnie polecamy myjki Bandelin Sonorex Technik wyposażone w specjalnie przygotowane kosze, pozwalające na łatwe i szybkie czyszczenie nawet do 15 pełnych masek.
W przypadku gdy do oczyszczenia jest niewielka ilość masek wystarczy mniejsze urządzenie z serii Sonorex Super  z koszem mieszczącym 3 do 9 masekCzyszczenie masek ochronnych myjką ultradźwiękową SonorexCHEMIA CZYSZCZĄCA:

Koncentrat Stammopur 24:

Przeznaczony do równoczesnego czyszczenia oraz dezynfekcji masek ochronnych silnie zabrudzonych.
Jest to wysoko wydajny środek (z 25-litrowego kanistra otrzymujemy 2500 litrów gotowego do użycia roztworu) pozwalający na szybką dezynfekcję. Koncentrat po rozcieńczeniu może być używany przez 3 dni, co pozwala na jego wielokrotne wykorzystanie. Nie zawiera aldehydów, chloru oraz fenoli, nie wydziela zapachu.
Koncentrat jest łagodny dla czyszczonego materiału - nie przyspiesza zużywania się elementów masek ochronnych. Bezpieczny do stosowania dla części gumowych, metalowych, szklanych, plastikowych oraz silikonowych.
Płyn posiada certyfikat VAH - bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy i antywirusowy przeciwko Vaccinia, BVDV, HBV, HCV, HIV.
Stammopur 24 posiada poświadczoną przez ekspertyzę EXAM (centrum kompetencji ochorny oddechowej w Essen, 11/06, nr 5734/06) skuteczność przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1
Uwaga: jeżeli wcześniej były stosowane środki dezynfekujące zawierające aldehydy, przed użyciem Stammopur 24 należy dokładnie oczyścić i opłukać materiał.

Koncentrat Tickopur R 33
Do czyszczenia masek ochronnych np. w straży pożarnej
Skutecznie i szybko czyszczący koncentrat używany w stężeniu 5%. Usuwa szczególnie takie zanieczyszczenia jak sadza, oleje, tłuszcze. Preparat jest łagodny dla materiału czyszczonego, działa antykorozyjnie dodatkowo zabezpieczając metalowe elementy masek. W pełni biodegradowalny, co znacznie ułatwia utylizację. Tickopur R 33 jest środkiem lekko zasadowym o pH 9,9 (1%).


Jesteś zainteresowany wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej do oczyszczania masek ochronnych? Prześlij do nas zapytanie ofertowe:


ZAPYTANIA OFERTOWE
Przejdź do strony głównej