Strona główna » Zalety technologii ultradźwiękowej
Bestsellery
Producenci
Bandelin ElectronicsBiodiamondDr H. Stamm GmbHEMAG AGWalter Ultraschalltechnik
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Kontakt
  • EMAG Polska Sp. z o.o.
    NIP: 552-168-83-55

  • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
  • Telefon513179616
  • Fax(33) 87 71 670
  • Godziny działania sklepu8:00-16:30 Czwartek: 8:00-14:00 Sobota: sklep nieczynny
Systemy płatności
  • Przelewy24

Zalety technologii ultradźwiękowej

ZALETY CZYSZCZENIA ZA POMOCĄ ULTRADŹWIĘKÓW:
 

W porównaniu z tradycyjnymi metodami czyszczenia, użycie myjki ultradźwiękowej ma wiele zalet - oto niektóre z nich:
 

- Ultradźwięki docierają do każdego zagłębienia i otworu:
 

Ponieważ ultradźwięki przenoszone są w płynie w którym zanurzamy czyszczony przedmiot, pozwalają one na dobre oczyszczenie powierzchni do których nie dotarlibyśmy tradycyjnymi metodami - tak długo jak tylko do miejsc tych dociera woda. Głębokie otwory, przedmioty o kształcie tak złożonym że nie dałoby się w nie wcisnąć nawet najmniejszej szczotki czy pędzla - myjka ultradźwiękowa doczyści je bez problemu.
 

- Delikatne czyszczenie:
 

Większości z nas zdarzyło się kiedyś wyszorować coś za mocno i uszkodzić lub porysować przedmiot, z którego chcieliśmy usunąć tylko uparcie trzymający się go brud. Kiedy używamy myjki ultradźwiękowej, czyszczenie jest znacznie delikatniejsze ponieważ odbywa się przy pomocy wody a nie twardych obiektów typu szczotka czy ścierka. Dlatego myjka ultradźwiękowa to świetny wybór jeśli chcemy oczyścić coś delikatnego.
 

- Szybkość:
 

Nawet w przypadkach przedmiotów które da się skutecznie wyczyścić ręcznie, myjka ultradźwiękowa nadal ma przewagę dzięki szybkości i automatyzacji całego procesu. Jeśli mamy do wyczyszczenia na przykład kilkanaście czy kilkadziesiąt obiektów, ręczne wyszorowanie każdego ich zakamarka zajęłoby dużo cennego czasu. Te same przedmioty można włożyć do myjki, włączyć... i zająć się czymś innym, a po kilkunastu minutach wyjąć gotowe przedmioty.
 


Przejdź do strony głównej