Strona główna » O firmie
Bestsellery
Producenci
Bandelin ElectronicsBiodiamondDr H. Stamm GmbHEMAG AGWalter Ultraschalltechnik
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Kontakt
  • EMAG Polska Sp. z o.o.
    NIP: 552-168-83-55

  • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
  • Telefon513179616
  • Fax(33) 87 71 670
  • Godziny działania sklepu8:00-16:30 Czwartek: 8:00-14:00 Sobota: sklep nieczynny
Systemy płatności
  • Przelewy24

O firmie

O FIRMIE:


Firma EMAG Polska Sp. z o.o. powstała w roku 2009. Jesteśmy oficjalnym polskim przedstawicielem niemieckiej firmy EMAG Technologies AG - producenta szerokiej gamy urządzeń wykorzystujących technologię ultradźwiękowego czyszczenia - w tym myjek ultradźwiękowych oraz ultradźwiękowych szczoteczek do zębów (które jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży w Polsce).

alt

Sklep internetowy Ultradźwięki założyliśmy w roku 2010, początkowo oferując w nim wyłącznie myjki EMAG AG. Od sierpnia 2010 rozpoczęliśmy współpracę z drugim znanym niemieckim producentem myjek ultradźwiękowych - Bandelin Electronics GmbH, dzięki czemu nasz asortyment powiększył się o myjki Sonorex Super i Digital, a także przemysłowe myjnie ultradźwiękowe Sonorex Technik, wykorzystywane przez największe niemieckie firmy produkcyjne. Od 2014 roku współpracujemy również z firmą Walter Ultraschalltechnik AG - trzecim renomowanym producentem myjni ultradźwiękowych, będącym członkiem grupy CREST.

Jesteśmy obecni na targach branżowych - w tym na targach obrabiarek Eurotool w Krakowie, targach branży jubilerskiej Jubinale oraz targach stomatologicznych Krakdent (gdzie oprócz myjek dla stomatologów prezentujemy również szczoteczki oparte na technologii ultradźwiękowej).

 

OFERTA:


Oferujemy najszerszą gamę myjek ultradźwiękowych w Polsce - ponad 100 urządzeń różnych typów o pojemnościach od 0,4 l. do kilkuset litrów. Od małych urządzeń przydatnych w domu do czyszczenia biżuterii, po przemysłowe urządzenia o kilku komorach, w których można umieścić całe bloki silnika i inne duże elementy.

Posiadamy również szeroki wybór płynów czyszczących do myjek ultradźwiękowych - 36 rodzaje koncentratów przeznaczonych do czyszczenia wszelkich rodzajów zabrudzeń i materiałów, pochodzących z niemieckich (DR. H. STAMM Chemische Fabrik GmbH) oraz belgijskich (Diamond Cleaning Products b.v.b.a) zakładów chemicznych.W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najwyższej jakości produkty. W przypadku myjek ultradźwiękowych olbrzymie znaczenie ma jakość wykonania, zapewniająca najlepsze parametry przenoszenia i rozchodzenia się fal ultradźwiękowych, jak też długą bezawaryjną pracę. Nasze urządzenia są w stanie sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom.

Dla wszystkich sprzedawanych myjek zapewniamy wsparcie techniczne - zarówno w dziedzinie poradnictwa przez zakupem, jak też serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dysponujemy swoim serwisem obsługującym naprawy myjek zakupionych w naszym sklepie.

Przeprowadzamy również - na życzenie klienta - testy czyszczenia ultradźwiękowego w przypadku nowych i nieprzetestowanych zastosowań, a także w celu doboru najlepszego środka chemicznego dla danego zastosowania. W celu zorganizowania testowego czyszczenia zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.


 
Przejdź do strony głównej