Strona główna » Dostawa
Bestsellery
Producenci
Bandelin ElectronicsBiodiamondDr H. Stamm GmbHEMAG AGWalter Ultraschalltechnik
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Kontakt
  • EMAG Polska Sp. z o.o.
    NIP: 552-168-83-55

  • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
  • Telefon513 179 616
  • Fax(33) 87 71 670
  • Godziny działania sklepu8:00-16:30 Czwartek: 8:00-14:00 Sobota: sklep nieczynny
Systemy płatności
  • Przelewy24

Dostawa

KOSZT DOSTAWY:


Dla zamówień o wartości ponad 600 zł dostawa jest darmowa.

Koszt dostawy dla zamówień o wartości poniżej 600 zł wynosi 13 zł

SPOSÓB I CZAS DOSTAWY:


Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Czas oczekiwania na wysyłkę zależny jest od dostępności produktu na magazynie i jest podany w opisie produktu na stronie sklepu. W zależności od dostępności produktu czas dostawy może wynosić:

1-2 dni: dla produktów znajdujących się na magazynie, towar wysyłamy w ciągu maksymalnie 2 dni (zazwyczaj w ciągu 24 godzin)

3-7 dni: dla produktów które są przygotowane w magazynie producenta, ale muszą być sprowadzone do naszego sklepu. W takim wypadku wysyłka zajmuje maksymalnie do 7 dni roboczych.

8-14 dni: dla produktów których sprowadzenie może zająć powyżej tygodnia - dotyczy najczęściej dużych lub specjalistycznych i rzadziej sprzedawanych myjek, które mogą nie być od razu dostępne na magazynie producenta.


PAKOWANIE I UBEZPIECZENIE PRZESYŁKI:

W sprzedaży wysyłkowej solidne zapakowanie produktu ma duże znaczenie - szczególnie w przypadku wrażliwych urządzeń elektronicznych. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby produkty były zapakowane bezpiecznie - każdą wysyłaną myjkę opakowujemy w sztywny karton z miękkim wypełnieniem w środku, w dodatku do oryginalnego opakowania od producenta.

Każda wysyłana przez nas przesyłka jest ubezpieczona - w wypadku jakichkolwiek uszkodzeń w transporcie, otrzymają Państwo pełnowartościowy towar i nie poniosą żadnej straty. 
 

Przejdź do strony głównej