1 » Regulamin2

Bestsellery

Producenci

Bandelin ElectronicsBiodiamondDr H. Stamm GmbHEMAG AGWalter Ultraschalltechnik

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Kontakt

 • EMAG Polska Sp. z o.o.
  NIP: 552-168-83-55
 • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
 • Telefon(+48) 513 179 616
 • Fax(33) 87 71 670
 • Gadu Gadu10549271
 • Godziny działania sklepupn-pt 8:00 - 16:00

Systemy płatności

 • Przelewy24

Regulamin

REGULAMIN:

 1. Właścicielem sklepu internetowego Ultradzwieki.com.pl jest firma:

  EMAG Polska Sp. z o. o.
  z siedzibą w:
  Kojszówka 180
  34-231 Juszczyn


  Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Krakowie wydz. XII Gospodarczy KRS nr. 0000333571 z kapitałem zakładowym w wysokości 60000 zł.

  NIP: 552-168-83-55

  Firma jest zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.

  REGON: 120985684

  e-mail: biuro@emag-polska.pl oraz sklep@ultradzwieki.com.pl
  tel.  (+48) 513-179-616, fax:  (+48) (33) 87-71-670

W dalszej części niniejszego regulaminu nazywana Sprzedawcą.

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem  http://ec.europa.eu/consumers/odr/  Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

 1. Zamówienia w sklepie Ultradzwieki.com.pl można składać za pośrednictwem Internetu, korzystając z odpowiedniej opcji na stronie http://www.ultradzwieki.com.pl/, lub telefonicznie - dzwoniąc na numer kontaktowy sklepu: (+48) 513-179-616.
 2. Koniecznym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie danych w formularzu zamówienia, w szczególności danych adresowych do wysyłki towaru. Sklep może odmówić realizacji zamówienia w wypadku nieprawidłowego wypełnienia formularza zamówienia.

 3. Po wypełnieniu formularza Zamawiający potwierdza złożenie zamówienia klikając na przycisk "Zamawiam i płacę". Potwierdzenie złożonego zamówienia, automatycznie wygenerowane przez sklep, zostanie wówczas przesłane na adres poczty internetowej podany w formularzu zamówienia.
 4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają w sobie podatek VAT. Dodatkowo na stronie podane są również ceny towarów netto (bez podatku VAT).

 5. Kupujący może zamówić towar którego zapasy w magazynie zostały aktualnie wyczerpane. W takim wypadku zostanie on poinformowany o czasie w którym towar będzie dostępny i zamówienie będzie mogło być zrealizowane.

 6. Zamówienia, które zostało potwierdzone, Kupujący nie może anulować. Przysługuje mu natomiast prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie do 14 dni od otrzymania towaru.

 7. Należność za zakupione towary jak też koszta przesyłki Kupujący reguluje poprzez dokonanie wpłaty na konto Sprzedawcy, podane w formularzu zamówienia i w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Kupujący posiada możliwość zapłaty:
  -przelewem bankowym na konto Sprzedawcy
  -zapłaty kurierowi przy odbiorze towaru (wysyłka za pobraniem)
  -kartą kredytową lub za pomocą e-przelewów - rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewami prowadzone są za pomocą systemu płatności online Przelewy24

 8. Koszty wysyłki ponosi Kupujący wg. cennika dostawy umieszczonego na stronie sklepu (cennik dostępny jest na podstronie Dostawa i płatność.

GWARANCJE I REKLAMACJE:

 1. Wszystkie produkty oferowane przez Sprzedawcę są fabrycznie nowe, nieużywane, oryginalne oraz wolne od wad. Wszystkie produkty Wszystkie produkty w których opisie jest informacja o gwarancji, posiadają pełną gwarancję na na warunkach określonych przez producenta.

 2. Wszystkie produkty oferowane przez Sprzedawcę są przed wysłaniem kontrolowane pod kątem zgodności z zamówieniem, stanem produktu (czy jest on kompletny) jak też nieobecności wad i uszkodzeń.

 3. Jeśli po otrzymaniu towaru Kupujący odkryje wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne (zewnętrzne) ma on prawo zwrócić zakupiony towar. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę zakupu wraz z adnotacją:

„Reklamacja – towar uszkodzony”

O zaistniałym fakcie Kupujący powinien niezwłocznie powiadomić obsługę sklepu. Zwracany towar należy odesłać pod adres:

EMAG Polska Sp. z o. o. - SERWIS

Kojszówka 180

34-231 Juszczyn

 1. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na wolny od wad, pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe (wyczerpanie zapasów), sklep zwróci Zamawiającemu równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny produkt, o podobnych cechach użytkowych.

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Emag-Polska Sp. z o.o., Kojszówka 180, 34-231 Juszczyn, sklep@ultradzwieki.com.pl, Telefon: 513179616, Faks: 338771670) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub EMAG Polska Kojszówka 180, 34-231 Juszczyn, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat Emag-Polska Sp. z o.o., Kojszówka 180, 34-231 Juszczyn , sklep@ultradzwieki.com.pl , Telefon: 513179616 , Faks: 338771670

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

 1. W celu umożliwienia Sprzedawcy zrealizowania zamówienia, Kupujący udostępnia Sprzedawcy za pośrednictwem formularza zakupu konieczne dane osobowe (Imię i nazwisko lub nazwę firmy, adres oraz dane kontaktowe jak telefon lub e-mail). Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony tych danych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych i z Polityką Prywatności sklepu (Polityka Prywatności dostępna jest tutaj).

 2. Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania (bądź też samodzielnego usunięcia swoich danych osobowych poprzez likwidację konta klienta). Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony otrzymanych danych i zachowania poufności.
   

POLITYKA PRYWATNOŚCI I DANE OSOBOWE:

 1. W celu dokonania zakupu Kupujący udostępnia za pośrednictwem formularza zakupu swoje dane osobowe Sprzedawcy.

 2. Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Kupujący/Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony otrzymanych danych i zachowania poufności.

 3. W przypadku wniesienia żądania o zaprzestaniu użytkowania danych osobowych są one trwale usuwane z bazy danych będących w posiadaniu Sprzedawcy.

 4. Udostępnione dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie przeprowadzenia transakcji zakupu towarów w sklepie internetowym Ultradzwieki.com.pl

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

1. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, mają zastosowanie obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa polskiego.

3. W przypadku wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, Sprzedawca poinformuje o zmianach na stronie Sklepu Internetowego umieszczając stosowną informację przez okres 14 dni kalendarzowych. Użytkownicy posiadający konto użytkownika, zostaną dodatkowo poinformowani o planowanych zmianach poprzez e-mail.


Przejdź do strony głównej