Strona główna » Czyszczenie narzędzi w gabinecie podologicznym
Bestsellery
Producenci
Bandelin ElectronicsBiodiamondDr H. Stamm GmbHEMAG AGWalter Ultraschalltechnik
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Kontakt
  • EMAG Polska Sp. z o.o.
    NIP: 552-168-83-55

  • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
  • Telefon513 179 616
  • Fax(33) 87 71 670
  • Godziny działania sklepu8:00-16:30 Czwartek: 8:00-14:00 Sobota: sklep nieczynny
Systemy płatności
  • Przelewy24

Czyszczenie narzędzi w gabinecie podologicznym

Zalety czyszczenia ultradźwiękowego w gabinetach podologicznych
Działanie fal ultradźwiękowych powodujących efekt kawitacji usuwa zanieczyszczenia i czynniki zakaźne z narzędzi umieszczonych w kąpieli czyszczącej. Ultradźwięki  docierają również efektywnie i skutecznie do wszelkich otworów oraz wgłębień.
Czyszczenie ultradźwiękowe jest o wiele delikatniejsze niż ręczne oczyszczanie i nie powodują ryzyka zarysowań i uszkodzeń mechanicznych.

Myjki ultradźwiękowe są od lat stosowane w medycynie przy szybkiej, sprawnej i skutecznej sterylizacji instrumentów medycznych- z odpowiednim środkiem dezynfekującym czas sterylizacji może być skrócony do 5 minut. Dzięki myjce ultradźwiękowej możliwe jest też czyszczenie narzędzi równocześnie z ich sterylizacją.

Myjki ultradźwiękowe stosowane w gabinetach podologicznych są również popularne i chętnie stosowane w gabinetach kosmetycznych i stomatologicznych. Polecamy do tego celu myjki o pojemnościach od 0,8 do 3 litrów.
Najpopularniejsze modele:

Emmi-08 ST-H

Emmi-12 HC

Emmi-20 HC

Emmi-30 HC

Do dezynfekcji instrumentów zalecany jest koncentrat do myjek ultradźwiękowych EM 200 firmy EMAG lub Stammopur DR 8 firmy Bandelin.
Po rozcieńczeniu, płyn można stosować przez okres nie dłuższy niż 3 dni - po tym czasie należy wymienić roztwór czyszczący.

 


Przejdź do strony głównej