Strona główna » Aktualności
Bestsellery
Producenci
Bandelin ElectronicsBiodiamondChemlandDr H. Stamm GmbHEMAG AGJAX ProfessionalWalter Ultraschalltechnik
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Kontakt
  • EMAG Polska Sp. z o.o.
    NIP: 552-168-83-55

  • E-mail:sklep@ultradzwieki.com.pl
  • Telefon513179616
  • Fax(33) 87 71 670
  • Godziny działania sklepu8:00-16:30 Czwartek: 8:00-14:00 Sobota: sklep nieczynny

Aktualności

Lipcowa promocja na myjki EMAG

09-07-2021Wyświetleń: 93
Lipcowa promocja na myjki EMAGSpecjalna promocja w naszym sklepie - do końca lipca większość myjek firmy EMAG oferujemy w obniżonych cenach! Jeśli planujesz zakup myjki firmy EMAG, jest to dobra okazja żeby mieć ją w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie - z promocji możesz skorzystać do 31 lipca.

Lista myjek objętych promocją dostępna jest TUTAJ
Przeczytaj całość

NOWOŚĆ - myjki cylindryczne Bandelin Sonorex

12-06-2014Wyświetleń: 906
altWiększość myjek ultradźwiękowych na rynku posiada zbiorniki w kształcie prostopadłościanu, jednak przy niektórych przedmiotach bardziej wygodny jest kształt cylindryczny zbiornika. Mając to na uwadze, poszerzyliśmy asortyment naszego sklepu o nowe myjki ultradźwiękowe firmy Bandelin z cylindrycznymi zbiornikami.
Przeczytaj całość

Nowe modele myjek EMAG już w sklepie

23-05-2014Wyświetleń: 808
 Do gamy oferowanych przez nas myjek ultradźwiękowych dodaliśmy nowe modele myjek firmy EMAG - serię D i serię H.
Myjki serii D to jak dotąd najbardziej zaawansowane modele firmy EMAG - każda z nich jest wyposażona w funkcje homogenizacji pola dźwiękowego oraz odgazowania płynu czyszczącego. Seria H zawiera myjki w wersji ekonomicznej - bez dodatkowych funkcji, ale w bardzo atrakcyjnej cenie.
Przeczytaj całość

NOWOŚĆ: Myjki Walter Ultraschall Powersonic

29-01-2014Wyświetleń: 885
Z przyjemnością informujemy że dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Walter Ulstrachalltechnik GmbH możemy poszerzyć nasz asortyment o szereg nowych myjek ultradźwiękowych. Szczegóły, dane techniczne i ceny nowych myjek dostępne w rozwinięciu wiadomości
Przeczytaj całość

Płyny Bandelin Tickopur i Stammopur już dostępne

18-09-2013Wyświetleń: 693
W naszym sklepie są teraz dostępne środki czyszczące do myjek ultradźwiękowych produkowane przez firmę Bandelin GmbH. Łącznie ponad 20 rodzajów koncentratów czyszczących odpowiednich dla różnych rodzajów zanieczyszczeń i materiałów czyszczonych. Płyny Bandelin dostępne są w pojemnościach 12 l. lub 25 l.

Już wkrótce - myjki Bandelin Sonorex DT i DT/H

17-09-2013Wyświetleń: 728
 W najbliższych dniach asortyment naszego sklepu powiększy się o kilkadziesiąt nowych typów myjek ultradźwiękowych firmy Bandelin GmbH: myjki klasy Sonorex Super DT i DT/H. Nowo wprowadzane myjki są wersjami dostępnych już u nas od dłuższego czasu myjek Sonorex Super RK/H posiadającymi sterowanie cyfrowe. 
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies
Nie pokazuj więcej tego komunikatu